RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
1.2.2 Gyvenimo kelio etapai

Numerologijos požiūriu, kaip ir kiekvienu kitu pagrįstu požiūriu, žmogaus gyvenimas yra padalintas į tris (kai kuriose numeroliginėse mokyklose – keturis) pagrindinius periodus. Kiekvienas iš jų gali tęstis nuo 10 iki 30 metų ir jų tęstinumas gali būti apskaičiuotas metų tikslumu. Tačiau kalbėsime ne apie periodų tęstinumą, o apie jų ypatumus funkcionaliniu atžvilgiu – kam kiekvienas iš jų labiausiai tinka.

Taigi, kiekvieno žmogaus gyvenimo kelias skirstomas į tris pagrindinius etapus : vystymosi etapą, kūrimo etapą ir integracijos etapą. Kiekvienam iš jų priskirtas skaičius, nustatantis jo charakterio ypatybes, bendras formavimosi tendencijas ir pagrindinius asmeninių savybių pokyčius.

Etapų ribos atrodo gan blankiai kiek pačiam žmogui, tiek aplinkiniams, tačiau etapų skaičiai labai aiškiai jas nurodo. Pasikeitė skaičius, reiškia – pasikeitėte ir jūs, patinka jums tai ar ne.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gaukite nemokamą
numerologinę analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

2.1 Gyvenimo kelio etapų skaičiai

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis
?
Vystymosi etapas – tai jūsų vaikystė, paauglystė ir jaunystė. Tai – pirmųjų apmąstymų apie jūsų gebėjimų ir galimybių ryšį laikas. Pavyko atsistoti ant kojų besilaikant už stalo kojelės ir viskas, kas ant stalo – tavo.

Skaičius, kontroliuojantis šį etapą, nurodo bendrą jūsų judėjimo kryptį ir aplinkos įtakos tam lygį. Nuo jo priklauso savybinės pirmosios praktinės patirties charakteristikos. O svarbiausia – ir jūsų asmenininė šių charakteristikų vertinimo sistema.


?
Kūrimo etapas – „kelio vidurys“, jūsų suaugęs gyvenimas. Laikas, kai pasirinkimas jau padarytas ir reikia sekti juo platinant savo galimybes, kol judate link užsibrėžto tisklo. Tai periodas, kai jūsų įgimti gebėjimai pasiekia maksimalų išsivystymo lygį, nuo ko tiesiogiai priklauso jūsų statusas karjeroje bei asmeniniame gyvenime.

Šio etapo skaičius – jūsų gyvenimo pozicija, visko, kas vyksta, atspindys, indikatorius, padedantis apmąstyti priežasties-pasekmės ryšius, pastebėti ir laiku pašalinti galimas klaidas. Ir adekvačiai įvertinti pasiekimus.


?
Integracijos etapas – branda. Laikas, kai jūsų siekimų, veiksmų, visų daugiau ar mažiau pateisintų veiksmų rezultatai sumuojami ir pasirodo jums užbaigtu pavidalu. Jūs pasiekėte „kalno viršūnę“, leistis bus lengviau.

Šio etapo skaičius nurodo jūsų požiūrį į save. Jis – jūsų nugyventų metų rezultato įvertinimas, rodiklis, nurodantis pasitenkinimo savo gyvenimu lygį. Ir tuo pačiu užuomina, kaip visu tuo reikėtų naudotis, kad branda tikrai būtų išmintinga.


2.2 Etapų reikšmių iššifravimas

Ši informacija bus prieinama tik įėjus į asmeninį kabinetą.
Sukurti kabinetą
(tai – nemokama ir greita)
ir Įeiti
(jeigu jau esate užsiregistravę)
Sekantis skyrius

§1.2.3 Viršūnių ir problemų skaičiai

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2023
Pagrindiniai įvykiai 2023 metams
2023
Galimybių purslai
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
9 Gyvenimo kelio skaičius
tolerancija
M
P
E
I
Fizinis tipas
5
Savęs įvertinimas
maksimumas
3
Temperam.
ekstra
4
Tikslingumas
aukštai
4
Talentas
aukštai
1+
Logika
norma
2
Sėkme
puiku
Charakteris
norma
norma
maks.
norma
Energija
norma
gera
maks.
gera
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys