RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
1.2.1 Gimimo datos numerologija

Žmogaus gimimo data gali suteikti atsakymus į visus klausimus, kylančius žmogui, kuris nori suprasti kas jis ir su kokiu tikslu atėjo į šį pasaulį.

Spręskite patys : Gyvenimo Kelio Skaičius nustato „judėjimo kryptį“, gimimo Dienos Skaičius „sustato“ šiame Kelyje tikslus – etapus, lengvinančius judėjimą; atskiri pilnos datos skaitmenys, „sudėti“ į Psichomatricą, teikia detalią informaciją apie jūsų asmenybę; pagaliau, Gyvenimo Laikotarpių Skaičiai nustato veiksmo ir laiko vienybę“, be kurios joks rezultatyvumas nėra įmanomas.

O dabar pabandykite užduoti klausimą, atsakymo į kurį čia nėra..

Ir visa tai – tik vienas „taškas“ begalinėje laiko tiesiojoje – jūsų atsiradimo pasaulyje data.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gaukite nemokamą
numerologinę analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

2.1 Pagrindiniai gimimo datos skaičiai

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis
?
Gimimo datos skaičius. Informacija, esanti jūsų gimimo skaičiuje – tai galimybė suprasti, kokiu tikslu jums duota viena ar kita įgimta savybė. Ir tokiu būdu išvengti klaidos renkantis veiksmus, nukreiptus į nustatyto tikslo pasiekimą.

Nėra savybės, kuriai numatytas tik vienas taikymas - tai aksioma. Bet „realizavimo būdo“ pasirinkimas nepagalvojus apie kitas asmenines charakteristikas – gera galimybė visą gyvenimą eiti neteisingu keliu.


?
Gyvenimo kelio skaičius. Tam, kad suprastumėme informacijos svarbumą, kurį teikia Gyvenimo Kelio Skaičius, būtina visų pirma suvokti, kad dabar jūs „nesirenkate“ savo Kelio ir netgi „nesiruošiate žengti“ Keliu, kurį jums kažkas anksčiau išrinko. Jūs jau einate juo nuo pirmos gyvenimo dienos.

Pasistenkite priimti tai ir tada gautos žinios nebus jums tik patarimais ir rekomendacijomis. Jos taps „naudojimo instrukcijomis“ tų instrumentų, kuriuos jūs visada turėjote, bet nesinaudojote dėl nežinojimo apie jų paskirtį.


2.2 Gimimo datos skaičių reikšmių iššifravimas

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

2.3 Gyvenimo kelio etapai

Žmogaus Gyvenimo Kelias yra dalinamas į tris pagrindinius periodus: Vystymosi Periodas, Kūrimo Periodas ir Integracijos periodas. Kiekvienam iš jų skirtas skaičius, nustatantis jo charakterio ypatybes, bendras formavimosi tendencijas ir pagrindinių asmenybės savybių pokyčius.

Ir jeigu periodų ribos išoriškai atrodo gan išplaukusios ir pačiam žmogui, ir aplinkiniams, periodų skaičiai labai tiksliai nustato šias ribas. Pasikeitė skaičius, reiškia, pasikeitėte ir jūs, patinka jums tai ar ne.

?
Vystymosi periodas – tai jūsų vaikystė, paauglystė ir jaunystė. Tai – pirmo suvokimo apie ryšį tarp jūsų gabumų ir galimybių laikas. Pavyko atsistoti ant kojų laikantis už stalo kojelės ir viskas, kas ant stalo – tavo.
?
Kūrimo periodas - „kelio vidurys“, Jūsų suagęs gyvenimas. Laikas, kai jūs jau pasirinkote ir reikia šiuo pasirinkimu sekti, platinant savo galimybes keliaujant link nustatyto tikslo. Tai periodas, kai jūsų įgimti gabumai pasiekia maksimalų išsivystymą, ir nuo to tiesiogiai susijęs jūsų statusas profesionalioje sferoje bei asmeniniame gyvenime.
?
Integracijos periodas – branda. Laikas, kai visų jūsų siekių, poelgių ir daugiau ar mažiau pateisintų veiksmų rezultatai yra sumuojami ir pasirodo jums užbaigtame pavidale. Jūs pasiekėte „kalno viršūnę“, leistis bus lengviau.
Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

2.4 Gimimo datos tyrimas Psichomatricos pagalba

? ? ?
? ? ?
? ? ?

Tikriausiai žinomo brolių Vačovski filmo dėka, žodžio „psichomatrica“ skambėjimas sudaro kažko mistiško, ir dėl to nelabai aiškaus, įspūdį.

Iš tikrųjų „psichomatrica“ – išties sėkmingas sąvokų „įvairiapusiškumas“ ir „universalumas“ įsikūnijimas. Šios sąvokos naudojamos bet kuriai žmogaus asmenybei apibūdinti.

O „išties sėkmingas“ todėl, kad tai – paprastas kvadratas, į kurį iš eilės įrašyti skaitmenys, nustatantys visas mūsų savybių charakteristikas. Ir vienas žvilgsnis į ją leidžia gauti daugiau informacijos apie žmogų negu metus trūkstantis sekimas. Reikia tik išmokti matyti.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

2.5 Karminiai ir vadovaujantys skaičiai

Kas yra „Karminė skola“? Atsakant į šį klausimą izoterikos sekėjai būtinai paminės „praėjusių gyvenimų paveldą“. Ką gi, labai gali būti. Nesiginčysim. O nesiginčysim dėl to, kad tai nesvarbu. Šiuolaikinei numerologijai, kuri remiasi per šimtus metų surinktų psichostatistinių duomenų analize, nesvarbu, egzistuoja „dantų fėja“ ar ne.

Todėl atsakymas paprastas : „karminė skola“ – terminas. Pavadinimas, naudojamas statistiškai užfiksuotam reiškiniui ženklinti. Šio reiškinio esmė yra ta, kad žmonėms, kurių gimimo datoje arba varde yra tam tikras skaitmenų junginys, gyvenimas nustato tam tikrus reikalavimus. Tokiu būdu karminė žmogaus skola – tai, ko iš jo pareikalaus gyvenimas. Kodėl? Kas ten žino. Bet taip yra.

O konkretus karminės skolos skaičius – tai „užuomina“, leidžianti iš anskto sužinoti, kokio pobūdžio reikalavimai bus pateikti. O reiškia – būti pasiruošusiam.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis
Sekantis skyrius

§1.3 Ryšys tarp vardo ir gimimo datos

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys