RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
2.2 Pitagoro Kvadratas

Pitagoro Kvadratas (Gimimo Korta) yra toks pats „tikėjimo simbolis“ Numerologijai, kaip ir dvidešimt trijų chromosomų rinkinys genetikai. Tačiau, priešingai nei „genomas“, galintis tik patvirtinti kad būtybė priklauso „Homo Sapiens“, Pitagoro Kvadratas- tai išsami informacija apie asmenį.

Trijose gimimo dienos kortos lygiuose- materialiame lygyje, sielos lygyje ir proto lygyje- paprasta ir prieinama forma, pateikiama informacija apie visas savybių charakteristikas , su kuriom žmogus atėjo į šį pasaulį. Tai- daugiau nei turi informacijos pasas, asmens dokumentas ir paciento kortelė kartu paėmus.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gauti nemokamai
numerological analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

2.1 Gimimo Korta

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

2.2 Materialus lygmuo

Reikiama Pitagoro Kvadrato eilutė, kurią sudaro skaičiai: “1”, “4”, ir “7”- tai materialus žmogaus lygis. Tai, kad ji yra bazinėje numerologinės “sistemos” žmogaus asmenybėje- yra visiškai natūralu ir simboliška: galų gale, mes gyvename materialiame pasaulyje ir ir būtent laipsnis atitikimo jo reikalavimų lemia mūsų gebėjimus.

?
Vienetas – tai nesikeičiantis “pradžios” simbolis”, “atspirties taškas”. Ir šiuo atveju- būtent tas taškas, nuo kurio prasideda kiekvienas atskiras žmogus, sujungia ryšį tarp pasaulio ir individo.
?
Ketvertas yra materialaus lygmens centre, ir būtent jos pareiga yra sutvarkyti informaciją, gautą iš kaimyno iš kairės pusės. Todėl “ketverto” veiksmų pagrindas- sistema. Nuo to, kaip gerai ji susidoros su pateikta užduotimi, priklauso efektyvumas duomenų šaltinio panaudojimo.
?
Septynetas – pagal vietos užėmimą Materialiame lygmeny, ir pagal funkcinę svarbą- galima vaizdžiai palyginti su atplaukiančia banga. Tai- galia, pasiekusi savo ribą, ir rimstant, grįžta, keičiant dugno vaizdą.

2.3 Numerių iššifravimas materialiame lygmeny

Ši informacija bus prieinama tik įėjus į asmeninį kabinetą.
Sukurti kabinetą
(tai – nemokama ir greita)
ir Įeiti
(jeigu jau esate užsiregistravę)

2.4 Sielos lygmuo

Pitagoro Kvadrato vidurinė eilutė, pateikta skaičiais “2”, “5” ir “8”- tai žmogaus sielos lygmuo.

Sielos lygmens išdėstymas gimimo dienos kortos centre savaime yra rodiklis jo funkcinės reikšmės kiekvienam iš mūsų. Būtent čia kilę tiek teigiamų, tiek neigiamų emocijų: meilė ir neapykanta, noras laisvai reikšti savo jausmus ir įvairių rūšių kompleksai, gerumas ir pyktis.

?
Dvejetas, kaip žinoma, yra harmonijos skaičius. Bet kas yra gebėjime pagrinde kurti harmoniją aplink save, balansuoti savo santykius su pasauliu? Žinoma, gebėjimas suprasti šį pasaulį ir svarbiausia- žmones, iš kurių susideda išorinio pasaulio vaizdas atskiram individui.
?
Penketas – tai laisvės skaičius. Ir jei ji yra pačiame gimimo dienos kortos centre, tai ir šis faktas turi būti priimtas kaip dominuojantis laisvės išraiškos patvirtinimas.
?
Aštuonetas gimimo dienos kortoje- tai širdies balsas, žmogaus dvasinio vystymosi apogėjus. „Aštuonetų“ kiekis sielos lygmeny- tai žmogaus galimybių rodiklis, pagrįstas jo dvasinių savybių.

2.5 Numerių iššifravimas sielos lygmeny

Ši informacija bus prieinama tik įėjus į asmeninį kabinetą.
Sukurti kabinetą
(tai – nemokama ir greita)
ir Įeiti
(jeigu jau esate užsiregistravę)

2.6 Proto lygmuo

Proto lygmuo pateiktas skaičiais “3“,“6“ ir “9“ - tai viršutinė eilutė Pitagoro Kvadrate. Tai suprantama: jei sielos vieta širdies srity, tai, protas- galvoje, viršuje.

Kuo tik nebūtų protas, nagrinėjant iš skirtingų pusių profesionalių mėgėjų, gimimo dienos kortoje jis išlaiko tokias savybes, kaip: atmintis, gebėjimą mąstyti analitiškai, kurios dėka vaizduotė susigyvena su racionalizmu , o taip pat ir žmogaus kūrybiškumu.

?
Trejetas – tradicinis kūrybiškumo pradžios rodiklis. Gimimo dienos kortoje šis skaičius išsiskiria ne tik dėl savo padėties, bet ir dėl ypatingos funkcinės apkrovos.
?
Šešetas. „Šešeto“ išdėstymas Proto lygmens centre lemia gebėjimą kurti. Tai yra, iš vienos pusės- realus realybės suvokimas („trejetas“), iš kitos pusės- jos idealus modelis („devynetas“), o tarp jų- grynai praktinė kurybinė veikla , apjungianti juos abu reikiamom proporcijom.
?
Devynetas – galingas skaičius, tačiau tuo pačiu ir pavojingas. Neveltui senovės romėnai vadino šį skaičių „karu ir gerove“. Būtent šiai tautai gerovė tiesiogiai asocijavosi su karine sėkme. Ir ši doktrina, sukurta idealaus pasaulio, vieniems naikinimo kaina, kitiems- klestėjimo.

2.7 Numerių iššifravimas proto lygmeny

Ši informacija bus prieinama tik įėjus į asmeninį kabinetą.
Sukurti kabinetą
(tai – nemokama ir greita)
ir Įeiti
(jeigu jau esate užsiregistravę)
Sekantis skyrius

§2.3 Pitagoro Kvadratas, ypatingi ženklai

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys