RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
5.4.1 Vardo rinkimas vaikui

Dažniausiai žmogus kreipiasi pagalbos į numerologiją tik kai pasiekia brandaus amžiaus. Jis jau pakankamai gerai supranta savo asmenybės ypatybes, blaiviai vertina savo privalumus ir trūkumus. Numerologinį savo charaterio apibūdinimą jis priima kaip dovaną. Ir tikrai, skaičiai, formuojantys vardą ir gimimo datą, jau giliai ir tvirtai įsiskverbė į visas jo gyvenimo sferas, suformavo jo aplinką, nustatė naujas vystymosi kryptis. Tokiu atveju būdų paveikti likimą jau nėra, galima tik giliau suprasti save, tapti lankstesniu ir išmokti patikimai uždengti tas savybes, kurios, pagal apibūdinimą, negali būti išvystytos.

Vaiko likimas ir charakteris pagal vardą ir gimimo datą

Visiškai kitokia situacija kyla dar negimusio vaiko atveju. Būsimiems tėvams atsiveria fantastinė gaimybė suteikti savo mažyliui tai, ko sau padaryti jau negalės. Protingas požiūris renkantis vaiko vardą, leidžia padėti pagrindą išskirtinių ir ryškių būsimos asmenybės savybių vystymuisi, padaryti jo charakterį subalansuotu, svariai sumažinti nepageidautinų nukrypimų riziką (alkoholis, narkotikai, psichologinės traumos ir t.t.).

Visa tai skamba kaip fantastika, o kaip gi Likimas? – paklausite jūs. Ir būsite visiškai teisūs. Esmė tame, jog daugelio parametrų mes paveikti negalime. Visų pirma tai liečia gimimo datą, nes nuspėti tikslią gimimo akimirką – neįmanoma. Antra, nereikia pamiršti vaiko pavardės ir tėvavardžio, jie jau nustatyti ir nedaugelis sugebėtų keisti šias sudedamąsias mažylio vardo dalis.

Kaip parinkti vardą vaikui atsižvelgiant į tėvų tėvavardį ir pavardę?

Kiekvieną pilno vardo (pavardė, vardas ir tėvavardis) raidę atitinka skaitinė reikšmė, kuri įneša savo indėlį į vaiko charakterį, gebėjimus ir talentus. Didelis vienodų skaičių kiekis rodo į savybes, kurios pasireiškia ryškiai, trūkstami skaičiai nustato silpnąsias asmenybės puses ir skausmo taškus. Suminė skaitinės vardo eilės reikšmė rodo žmogaus gebėjimus, jo polinkį į tam tikras veiklos sferas ir profesijas.

Galite pasirinkti tinkantį vardą savo vaikui užpildžius šią formą. Apskaičiavimas – nemokamas, sms siuntimas nereikalaujamas.

Renkame vardą mergaitei arba berniukui Pitagoro kvadrato pagalba

Be metodų, aprašytų aukščiau, egzistuoja būdas vaiko vardui išrinkti pagal Pitagoro kvadratą. Taip pat duodame galimybę atlikti nemokamą online apskaičiavimą mūsų tinklapyje. Bet iš anksto įspėjame, jog nelengva interpretuoti šio metodo rezultatus. Prieš pradedant apskaičiavimą rekomenduojame pasinagrinėti mūsų tinklapio skyrį Psichomatrica.

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys