RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
1.1.4 Išraiškos planai

Išraiškos planai – tai keturi pasąmonės lygiai, būdingi kiekvienam iš mūsų. Fizinis (kūnas), protinis (protas), emocionalinis (jausmai) ir intuityvus (dvasia ir vidinis regėjimas). Unikalus šių rodiklių derinys įtakoja jūsų temperamentą, suteikia kiekvieno asmenybei nepakartojamo individualumo. O būtent nepanašumas į kitus leidžia mums „rasti savo vietą po saule“, kurti amseninius ryšius, visiškai unikaliai reikšti jausmus ir kurti elgesio liniją, kuri turi parūpinti sėkmę gyvenime.

Išraiškos planai padės suprasti, kas dominuoja jūsų charakteryje – emocijos ar protas, genialumas ar fizinė ištvermė, nuojauta ar praktiškumas. O tai duos galimybę tiksliau išsirinkti veiklos sritį ir savo padėtį sociumę, rasti tinkamą partnerį asmeniniame gyvenime. Vyras ir moteris gali jausti stiprią trauką vienas kitam, bet išraiškos būdų skirtumai padarys jų būvimą ganėtinai sudėtingu. Žinant tai, galima subalansuoti privalumus ir trūkumus bei pasiekti harmonijos meilėje.

„Tas yra laimingas, kuris gyvena sąlygose, atitinkančiose jo temperamentą, bet tobulesnis - tas, kuris moka pritaikyti savo temperamentą bet kokioms sąlygoms.“ David Jum.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gaukite nemokamą
numerologinę analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

4.1 Išraiškos planų apibrėžimas

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

Protinis
Protinis
Fizinis
Fizinis
Emocionalus
Emocionalus
Intuityvus
Intuityvus
?
?
?
?
?
?
?
?


?
Fizinis planas yra žmogaus kūnas ir forma. Jis – valdomas instinkto ir susijęs su viskuo, kas yra apčiuopiama, matoma ir „realu“. Įsivaizduojamiems dalykams neteikiama beveik jokios reikšmės. Pirmenybė teikiama dalykams, paremtiems faktais ir neišeinantiems už sveiko proto ribų. Tai – gyvenimo pagrindas, kadangi čia palaikoma forma ir egzistavimo būdas. Jau vien iš to galima spręsti apie Numerologijos ryšį su pačiu supratimu „likimas“: ne „lemtis“, o įgimtų savybių rinkinys. Aktyvus potencialas, kurio naudojimo procesas ir vadinamas gyvenimu.
?
Protinis planas reiškia žmogaus protą. Tai – intelektualių ryšių, analizės, faktų rinkimo ir palyginimo lygys. Čia nepriimami net akivaizdūs dalykai, jeigu jų negalima išanalizuoti ir įrodyti. Tai yra valios, ryžtingumo, pasitikėjimo ir šalto apskaičiavimo planas, kuris neleis vaizduotei gražinti faktų. Išvystytas protas, blaivas mąstymas ir mokėjimas vadovauti parūpiną lyderystę bei aukštą padėtį.
?
Emocionalus planas reiškia jausmus ir emocijas. Tai – gerumo ir užuojautos lygys. Čia faktai pasitraukia į antrą planą ir užleidžia vietą vaizduotei, įkvėpimui, vidiniam matymui bei kūrybinei vaizduotei be praktinio pagrindo. Poelgius bei reakcijas į gyvenimą ir kitus žmones valdo ne protas, o meile ir švelnumu pagražinti jausmai. Emocionaliam žmogui logika planuose – nelabai svarbi.
?
Intuityvus planas reiškia dvasinį vidinio žinojimo lygį. Čia valdo atvirumas bei abstraktūs įspūdžiai, išeinantys ne tik už faktų, bet ir už vaizduotės ribų. Nuojautos dėka žmogus reiškia savo išmintį protiniame, emocionaliniame bei fiziniame sąmonės ir veiklos planuose. Intuityviniame plane yra religingumas, užjautimas, kantrybė, išradingumas, pranašystė ir „vidinis valdymas“, kuris atgaivina visus kitus egzistavimo lygius. Jį dar vadina „palaima“.

4.2 Išraiškos planų iššifravimas

Ši informacija bus prieinama tik įėjus į asmeninį kabinetą.
Sukurti kabinetą
(tai – nemokama ir greita)
ir Įeiti
(jeigu jau esate užsiregistravę)
Sekantis skyrius

§1.1.5 Gyvenimo pamokos, atsakai

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys