RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
1.3 Numerologija ir Karma

Kas yra „karminė skola“? Įsivaizduokite pasaulio sukūrimą ne kaip tam tikrą konstrukciją, o kaip nenutrūkstantį procesą, kuris turi bendrą galutinį tikslą. Ir viskam – ir žmogui, ir akmeniui jam po kojomis skirtas tam tikras vaidmuo šiam bendram tikslui pasiekti.

Sudėtinga? Gerai, tada įsivaizduokite didelio pastato statybas. Reikalinga krūva „geležiukų“ ir kitų daugiau ar mažiau tvirtų elementų, o taip pat – „masė“ žmonių, iš kurių kiekvienas turi išpildyti savo funciją. Kažkas „nedadirbo“ – atsiranda defektas, trūkumas. Ir kažkas turės jį rasti ir likviduoti. Galbūt „kaltininkas“, o gal tas, kuriam ši pareiga yra šiuo metu skirta.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gaukite nemokamą
numerologinę analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

3.1 Karminės skolos skaičiai

Karminė skola – tai jūsų „pamaina brigadoje, naikinančioje defektus“. Kažkuriame konkrečiame „plote“, „aukšte“. Todėl vienas iš karminės skolos skaičių – 13, 14, 16 ar 19 – dažnai yra pradiniuose žmogaus skaičių parametruose. Raskite jį, sužinokite savo pasikirtį, ir gyvenimo kelio paieškos baigsis. Prasidės judėjimas.

Šiuo atveju procesas svarbesnis už rezultatą. Atsiras vidinis savo vertės pojūtis. Tai-ne „sėkmė“, priklausanti nuo aplinkinių žmonių kaprizų, ne „autoritetas“, kuris šiandien yra, o rytoj „mes dar pažiūrėsime“. Tai – iš vidaus, reiškia tai - „rimta ir ilgam“.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

3.3 Vadovaujantys skaičiai

Dviženkliai skaičiai, turintys vienodą nomilaninę reikšmę dešimtinėse arba vienetuose, tokie kaip 11, 22, 33, Numerologijoje vadinami „vadovaujančiais“ arba „viešpataujančiais“ ir laikomi „papildomų“ asmeninių charakteristikų rodikliu.

Tačiau mūsų požiūriu būdvardis „papildomas“ ne iki galo atspindi šio reškinio realijas. Akivaizdu, kad viešpataujantis skaičius – tai netgi ne padvigubinta atitinkančio pradinio potencialo skaičiaus reikšmė, o šio potencialo didėjimas tvarka – eiliškumas + dvigubinimas + skačiaus skaitmenų sumos potencialas. Todėl ir rašomi vadovaujantys skaičiai taip : 11/2, 22/4, 33/6 ir t.t.

Vienų iš šių duomenų savininko galimybės – didžiulės.Tik jų vardinimui ir bendram aprašymui skirti numerologinių tyrimų skyriai. Tačiau netgi jie nesuteikia pilno įsivaizdavimo apie tokio charakterio universalumą.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis
Sekantis skyrius

§1.4 Ryšys tarp vardo ir gimimo datos

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys