RU   LT   EN
Palaikymas Palaikymas Sukurti kabinetą Įėjimas į kabinetą Pridėti prie skirtukųPridėti prie skirtukų
Numeroscop

§
1.1 Vardo ir pavardės Numerologija

Žmogaus vardo ir pavardės analizę daugelis vykdo kasdien – tiesiog mes to taip nevadiname. Todėl nekreipiam dėmesio į „patį procesą“. Tačiau, išgirdus ar perskaičius vardą ir pavardę bet kuris iš mūsų lengvai nastato žmogaus lytį ir, gan taikliai, jo tautybę.

Galima prieiti ir kitų gan pateisintų išvadų. Tarkime, ryškus vardo ir pavardės nesutapimas etnišku atžvilgiu dažnai byloja apie tai, jog vaikas gimęs „maišytoje“ santuokoje arba buvo įvaikintas.

Numerologija tiesiog „kasa giliau“, remiantis psichostatistiniais duomenimis, sukauptais per jos, kaip mokslo, gyvavimo laiką. O kadangi šis laikas matuojamas tūkstantmečiais, duomenų – daugiau, negu pakankamai norint išgauti iš vardo ir pavardės kuo daugiau įvairios informacijos. Todėl galimybė sukurti psichologinį žmogaus portretą, naudojant žinias, paslėptas jo varde, jau seniai neginčijama – numerologinių apskaičiavimų atitikimas realiems faktams pašalina „atsitiktinių sutapimų“ tikimybę.

Įveskite savo vardą, pavardę, vardą ir gaukite nemokamą
numerologinę analizė dabar!

Gimimo data:
Apskaičiuoti
Kokius duomenis įvesti?

1.1 Vardo ir pavardės numerologininė analizė

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

Žmogaus Likimo Skaičių, Sielos Skaičių ir Išorinio Vaizdo Skaičių vadina „pagrindiniais vardo skaičiais“. Reikia manyti, dėl to, kad jie apibrėžia tas savybes, kurios yra žmogaus asmenybės pagrindas : charakterio ypatumus, polinkius ir galimybes, savybes, kurios yra žmogaus asmenybės pagrindas : charakterio ypatumus, polinkius ir galimybes, įspūdį, kurį susidaro aplinkiniai. Reiškia – jo praeitį, dabartį ir ateitį.

Susipažinus su šiais duomenimis žmogus gauna galimybę sužinoti apie save tai, ko anksčiau net neįtarė ir save įvertinti. O kurti savo likimą, žinant, ko esi vertas – ganėtinai lengvai išsprendžiama užduotis.

?
Likimo skaičius, kaip teigia numerologijos kanonai, yra žmogaus įgimtų galimybių rodiklis. Jau vien iš to galima spręsti apie Numerologijos požiūrį į pačią savoką „likimas“ – įgimtų savybių rinkinys. Aktyvus potencialas, kurio naudojimas ir vadinamas gyvenimu.
?
Sielos skaičius turi informacijos, kurią žinoti privalo kiekvienas : atsakymas į klausimą „Ko aš noriu?“. Bet kurio veiksmo pagrindas – noras. Todėl savo motyvacijos prigimties supratimas – vienintelis būdas pasirinkti tą gyvenimo kelią, kuris visiškai atitiktų sielos troškimus.
?
Išorinio Vaizdo skaičius. Frazė „atrodai verta milijono“ – laikoma komplimentu. Matyt todėl, kad gerai atrodyti – „daug kainuoja“. Išorinės Išvaizdos skaičius – įvertinimo, kurį duoda mums aplinkiniai, rodiklis. Pagal visus parametrus, pradedant veido spalva ir baigiant gebėjimu parinkti derančią megztuko spalvą. Kiek tai yra svarbu, visi žinome, juk sutinka „pagal drabužius“.

1.2 Pagrindinių vardo skaičių iššifravimas

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

1.3 Pavardės ir tėvavardžio įtaka

?
Vardo skaičius. Vardas turi informacijos apie asmenines savybes : charakterio bruožus, įgimtus gebėjimus, energetiką, temperamentą. Žinant skaitinę konkretaus žmogaus vardo reikšmę, galima nustatyti, kokių troškimų jis yra vedamas, kas jam yra įmanoma, o kas – ne; kokius jo pasireiškimus reikėtų skatinti, o kurių - saugotis. Tokiu būdu gali būti suformuotas pirmas įspūdis, bet ne „intuityvus“, o gan patvirtintas.
?
Pavardės skaičius. Pavardės skaičius – „mūsų viskas“. Išskyrus juokus. Šis skaičius savyje turi daugybę duomenų, susijusių su beveik visais žmogaus charakterio bruožais, visų pirma – „pavardės“, jo „paveldėtus“ gabumus bei galimybes, tiesiogiai priklausančias nuo to, kokia yra jo šeima.
?
Tėvavardžio skaičius. Tėvavardžio skaičius rodo „bazinį potencialą“. Jį reikėtų vertinti kaip transformacijų rezultatą, kurios vyko auklėjimo procese įtakojant žmogaus asmeninėms savybėms. Todėl tėvavardžio skaičius nebūtinai turi sutapti su tėvo vardo skaičiumi ir „paveldėti“ charakterio bruožai neprivalo būti tėčio kopija.

Pagrindinių vardo skaičių iššsifravimas

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

1.4 Karminiai ir valdomieji skaičiai

Kas yra „karminė skola“, Atsakant į šį klausimą, izoterikai būtinai paminės „praeities gyvenimus“. Ką gi, labai gali būti. Nesiginčysim. O nesiginčysim todėl , kad tai – nesvarbu. Šiuolaikinei numerologijojai, kurios pagrindas – psichostatistinių duomenų, sukauptų per šimtus metų analizė, visai nesvarbu ar egzituoja „dantų fėja“.

Todėl atsakymas paprastas : „karminė skola“ tai terminas. Pavadinimas, naudojamas statistiškai užfiksuotam reiškiniui pažymėti. Šio reiškinio esmė yra tokia, kad žmonėms, kurių gimino ar vardo skaičiuje yra tam tikras skaitmenų junginys, gyvenimas teikia apibrėžtus reikalavimus. Tokiu būdu, karminė žmogaus skola – tai, ko iš jo pareikalaus gyvenimas. Kodėl? Kas ten žino. Bet taip yra.

Na, o konkretus karminės skolos skaičius – „užuomina“, leidžianti iš anksto žinoti, kokio pobūdžio reikalavimai bus pateikti. O reiškia – būti pasiruošusiu.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

1.5 Vardo raidžių įtaka likumui ir charakteriui

Mokėjimas naudotis Intensifikavimo Taškais leidžia geriau suvokti vardo reikšmę, sužinoti, kokie charakterio bruožai yra būdingi duotajam žmogui, kokie užslėpti gebėjimai jame slepiasi. O tai savo ruožtu, padės jam rasti reikiamą talentų ir gabumų sferą, palengvinti ir padaryti komfortiškenį bendravimą su aplinkiniais. Bet svarbiausia – esant vidinei pusiausvyrai galima išlikti savimi.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis

1.6 Išraiškos planai

Išraiškos planai atskleidžia individualius žmogaus asmenybės ypatumus pagal keturias sudedamąsias dalis, kurios, papildydamos viena kitą, daro mus ypatingais ir nepakartojamais. Tai – fizinė (kūnas), protinė (protas), emocionali (jausmai) ir intuityvi (dvasia). Išraiškos planų žinojimas leis jums nustatyti vertą vietą asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime.

Skaičiavimams turite nurodyti vardą, pavardę ir gimimo datą
Įveskite duomenis
Sekantis skyrius

§1.2 Gimimo datos numerologija

PDF numeroskopo versija
Puiki dovana draugams ir artmiesiems.
PDF версия
Prognozė mėnesiui
Asmeninė prognozė kiekvienai mėnesio dienai.

Ekspress analizė

Paslėpti
Skaičiavimo pavyzdys, 01.01.2024
Pagrindiniai įvykiai 2024 metams
2024
Galima krizė
24/2
Pavojingi dienas per metus
Ypatingi ženklai
4 Likimo skaičius
praktiškumas
?
1 Išorinio Vaizdo skaičius
pasitikėjimas
3 Sielos skaičius
optimizmas
1 Gyvenimo kelio skaičius
nepriklausomybė
M
P
E
I
Fizinis tipas
6
Savęs įvertinimas
perkrova
0
Temperam.
ekstra
5
Tikslingumas
maksimumas
2
Talentas
trūkumas
0
Logika
silpna
0
Sėkme
silpna
Charakteris
norma
valingas
maks.
valingas
Energija
norma
gera
maks.
donoras
© Copyright Numeroscop.Lt 2006-2014. Visos teisės saugomos.

Bet koks medžiagos kopijavimas, tinklapio medžiagos, dizaino elementų ir apipavidalinimo rinkimas gali vykti tik gavus autoriaus leidimą ir su nuoroda į www.numeroscop.ru.
Tinklapio medžiagos naudojimas be savininko leidimo - draudžiamas
Grįžtamasis ryšys